atpakaļ
Annas Netrebko koncerts Rīgā

8. decembrī 2010. gadā Rīgu ir apmeklējusi tautas māksliniece no Krievijas, divu desmitu prestižu balvu laureāte Anna Netrebko.

8. decembrī 2010. gadā Rīgu ir apmeklējusi tautas māksliniece no Krievijas, divu desmitu prestižu balvu laureāte Anna Netrebko. Šobrīd Anna ir pirmais soprāns pasaules operas mākslā. Dziedātājai ir neatkārtojama balss ar unikālu spēku un tembru, gaumi un stilu, kas ļāva viņai iegūt pasaulē prestižāku mūzikas titulu "Gada Mūziķis - 2008" no cienījama amerikāņu žurnāla “Mūzikas Amerika”

Pirmoreizi Baltijā Anna Netrebko ir devusi unikālo koncertu Latvijas Nacionālajā operā ar vīru un partneri - Urugvajas baritonu Ervinu Šrotu, sadarbībā ar orķestri un kori, diriģenta LNO Klaudio Vandelli pavadībā.

Programmā izskanēja labi pazīstamas ārijas un dueti no komponistu operām: Glinkas, Mozarta, Guno, Doniceti, Pučīni, Geršvina un citiem zelta fonda klasiskiem operas mākslas komponistiem. Pētera Avena labdarības fonds"Paaudze" ir sniedzis atbalstu, realizējot un organizējot pasākumu.