atpakaļ
Pasniedz Pētera Avena labdarības fonda Paaudze stipendijas topošajiem pediatriem

Svinīgā līguma parakstīšanas ceremonijā pirmdien, 19.decembrī, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) tika pasniegtas četras Pētera Avena labdarības fonda Paaudze stipendijas topošajiem pediatriem.

Svinīgā līguma parakstīšanas ceremonijā pirmdien, 19.decembrī, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) tika pasniegtas četras Pētera Avena labdarības fonda Paaudze stipendijas topošajiem pediatriem: pamatstudiju 4. kursa studentiem Pāvilam Plūmem un Kārlim Pētersonam, kā arī rezidentēm Marinai Višņevskai un Jekaterinai Homenko. 

Stipendijas mērķis ir atbalstīt talantīgus un izcilus pamatstudiju studentus un rezidentus pediatrijā un tās apakšspecialitātēs pilnvērtīgu studiju īstenošanai. Kopš 2013.gada, kad izveidota Pētera Avena labdarības fonda Paaudze stipendija pediatrijā, to saņēmuši jau 10 RSU studenti un rezidenti. Uz stipendiju 285 eiro mēnesī (desmit studiju mēnešus RSU Medicīnas fakultātes studējošiem, vienpadsmit – RSU Tālākizglītības fakultātes rezidentiem) var pretendēt motivēti un akadēmiski izcili topošie pediatri. Stipendiju administrē RSU Absolventu asociācija.
Pētera Avena labdarības fonds Paaudze jau atbalstījis vairākus nozīmīgus projektus bērnu veselības aprūpes jomā, un stipendijas izveide pediatrijā studējošiem ir vēl viena artava Latvijas bērnu veselības aprūpē. 

Augstas izšķirtspējas foto ar stipendiātiem skatāms un lejupielādējams šeit: https://goo.gl/photos/dnuyGPn92uKtLwZA7 
Fotogrāfijā no kreisās: stipendiāts Pāvils Plūme, Pētera Avena labdarības fonda Paaudze direktors Igors Bass, stipendiāte Marina Višņevska, stipendiāte Jekaterīna Homenko un stipendiāts Kārlis Pētersons.


Par Rīgas Stradiņa universitāti:
Rīgas Stradiņa universitāte ir viena no modernākajām augstākās izglītības mācību iestādēm Baltijā ar izteikti starptautisku ievirzi. RSU deviņās fakultātēs līdzās ar medicīnu saistītajām studijām jau 16 gadus ir iespējams apgūt dažādas modernas sociālo zinātņu programmas. RSU šobrīd studē teju 8000 studenti, to skaitā, aptuveni 2000 pilna laika ārvalstu studenti. Papildu informācija par RSU ir pieejama interneta mājas lapā www.rsu.lv. Sekot līdzi Rīgas Stradiņa universitātes jaunumiem var arī sociālajos tīklos Twitter, Facebook, Draugiem.lv un YouTube. Par RSU aktualitātēm var uzzināt arī RSU studentu medijā „Skaļāk” – http://skalak.rsu.lv/.

Papildu informācijai:
Edijs Šauers, RSU Komunikācijas departamenta direktors, mob. tālr. 29471298, e-pasts: edijs.sauers@rsu.lv  
Ieva Nora Gediņa, RSU Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja, mob. tālr. 29146366, e-pasts: ieva.gedina@rsu.l