Steinway & Sons
BKUS
Baby Box
Aļfa Strahovaņije

Steinway ir veltīts ideālam izgatavot labākās klavieres pasaulē. Rezultāts ir ar savu nepārspējamo kvalitāti slaveni instrumenti. Klavieres ar tik izcilu skaņu un atsaucīgu pieskārienu apbur pat visprasīgākos pianistus.

Slimnīca nodrošina valsts apmaksātu ārstniecības pakalpojumu sniegšanu bērniem ambulatori un stacionārā neatliekamās, steidzamās un plānveida palīdzības apjomā, piedāvājot arī izvēles maksas pakalpojumus. Izmantotās medicīnas tehnoloģijas un ārstēšanas rezultāti atbilst ES valstu rezultātiem.

Baby Box jeb Glābējsilīte ir traģiska nozieguma profilakses projekts. Tas ir projekts bērna dzīvībai.Baby Box mērķis ir ne tikai izglābt vecāku nemīlēta un negribēta bērna dzīvību, bet arī sabiedrībā rosināt diskusiju par ģimenes plānošanas jautājumiem.

Grupa "Aļfa Strahovaņije" - viens no lielākajiem Krievijas apdrošinātājiem ar universālu pakalpojumu klāstu, kas iekļauj sevī kompleksas biznesa interešu aizsardzības programmas, kā arī plaša spektra apdrošināšanas produktus privātpersonām.

Amber Bridge Baltic Fonds
Bērnu slimnīcas fonds
Latvijas Nacionālā Opera
kim?

Starptautiskās asociācijas  “Amber Bridge Baltic Fonds” un viņu dibinātais Baltijas civilizācijas institūta mērķis ir piedalīties un atbalstīt humanitāros projektus Baltijas valstu reģionos.

Bērnu slimnīcas fonds sniedz atbalstu VSIA „Bērnu klīniskās universitātes slimnīca” un tās pacientiem, nodrošinot palīdzību, ja pacientam nepieciešama rehabilitācija vai ārstēšanās ārpus Latvijas.

Sezonas laikā LNO izrāda apmēram 200 izrāžu, ik gadus piedāvājot vidēji piecus operu un baletu jauniestudējumus, kā arī vairākus simfoniskos un kamermūzikas koncertus.

kim? Laikmetīgās mākslas centrs ir viens no dinamiskākajiem un proaktīvākajiem laikmetīgās mākslas centriem Latvijā, kur tiek īstenota intensīva nacionāla un starptautiska mēroga laikmetīgās mākslas un kultūras programma.

RTU Development Fund

RTU Attīstības fonds darbojas tehniskās izglītības, zinātnes, kultūras un sporta aktivitāšu veicināšanas un attīstības jomā,  lai augstākās tehniskās izglītības iestādes, vispirms RTU, veidotu par moderniem izglītības, zinātnes un kultūras centriem Latvijā.