Steinway & Sons
BKUS
Baby Box
Aļfa Strahovaņije

Steinway ir veltīts ideālam izgatavot labākās klavieres pasaulē. Rezultāts ir ar savu nepārspējamo kvalitāti slaveni instrumenti. Klavieres ar tik izcilu skaņu un atsaucīgu pieskārienu apbur pat visprasīgākos pianistus.

Slimnīca nodrošina valsts apmaksātu ārstniecības pakalpojumu sniegšanu bērniem ambulatori un stacionārā neatliekamās, steidzamās un plānveida palīdzības apjomā, piedāvājot arī izvēles maksas pakalpojumus. Izmantotās medicīnas tehnoloģijas un ārstēšanas rezultāti atbilst ES valstu rezultātiem.

Baby Box jeb Glābējsilīte ir traģiska nozieguma profilakses projekts. Tas ir projekts bērna dzīvībai.Baby Box mērķis ir ne tikai izglābt vecāku nemīlēta un negribēta bērna dzīvību, bet arī sabiedrībā rosināt diskusiju par ģimenes plānošanas jautājumiem.

Grupa "Aļfa Strahovaņije" - viens no lielākajiem Krievijas apdrošinātājiem ar universālu pakalpojumu klāstu, kas iekļauj sevī kompleksas biznesa interešu aizsardzības programmas, kā arī plaša spektra apdrošināšanas produktus privātpersonām.

Bērnu slimnīcas fonds
Latvijas Nacionālā Opera
kim?
Latvijas Nacionālais Teātris

Bērnu slimnīcas fonds sniedz atbalstu VSIA „Bērnu klīniskās universitātes slimnīca” un tās pacientiem, nodrošinot palīdzību, ja pacientam nepieciešama rehabilitācija vai ārstēšanās ārpus Latvijas.

Sezonas laikā LNO izrāda apmēram 200 izrāžu, ik gadus piedāvājot vidēji piecus operu un baletu jauniestudējumus, kā arī vairākus simfoniskos un kamermūzikas koncertus.

kim? Laikmetīgās mākslas centrs ir viens no dinamiskākajiem un proaktīvākajiem laikmetīgās mākslas centriem Latvijā, kur tiek īstenota intensīva nacionāla un starptautiska mēroga laikmetīgās mākslas un kultūras programma.

Viens no vadošajiem profesionālajiem repertuāra teātriem Latvijā. Tas ir mūsdienīgs teātris, kas lepojas ar savām tradīcijām un gandrīz 100 gadu ilgo vēsturi. Par vienu no saviem galvenajiem uzdevumiem teātris uzskata latviešu dramaturģijas popularizēšanu, tādēļ katru sezonu uzsāk ar kāda latviešu autora darba jauniestudējumu. 

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs
Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA
Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs

Muzejs apmeklētājiem atvērts kopš 1989. gada 6. jūlija. Muzeja krājumu veido septiņas kolekcijas: tekstilmākslas, keramikas, metālmākslas, ādas mākslas, dekoratīvā koka mākslas, stikla mākslas un dizaina kolekcija.

Lielākā profesionālās mākslas krātuve valstī, kas ieņem nozīmīgu vietu kultūras vērtību uzkrāšanā, saglabāšanā, popularizēšanā Latvijā un ārvalstīs. Tas regulāri organizē mākslas izstādes, izglītojošas aktivitātes un kultūras pasākumus.

 

Muzejs ir kultūras apmaiņas vieta, kur svarīgāka par mākslinieka nacionālo piederību ir izcilība. Tas nozīmē, ka muzeja durvis nav slēgtas arī latviešu mākslai. Muzejs tiecas būt saskarsmes punkts starp Austrumiem un Rietumiem, kā arī ekspozīcijās un izstādēs piedāvā klasisko un laikmetīgo mākslas izpausmju dialogu.

Muzejs ir divām spilgtām Latvijas mākslas vēstures personībām, klasiskā modernisma pārstāvjiem veltīts muzejs, kas iekārtots abu mākslinieku memoriālajā dzīvoklī Rīgā. Muzeja kolekciju veido apmēram 4000 mākslas darbi: gleznas, apgleznoti porcelāna priekšmeti, tušas zīmējumi, akvareļi, trauku, kostīmu un skatuves noformējumu meti

Baltijas Muzikālās Sezonas
Latvijas Universitātes fonds

Grandiozu un nozīmīgu klasiskās mūzikas pasākumu rīkošana, lai Latviju virzītu kā Ziemeļeiropas kultūras centru, kā arī saglabātu un vairotu valsts kultūras tradīcijas.

Latvijas Universitātes fonds darbojas kopš 2004.gada. Organizācija rūpējas par izciliem, centīgiem studentiem, maģistrantiem, doktorantiem, pedagogiem, zinātniekiem, kā arī atbalsta izglītības, zinātnes, sporta un kultūras darbiniekus un projektus